Передпокій металевий HS 4-100 Чорний/Трюфель у стилі LOFT





Передпокій металева HS - це органайзер 4 в 1: вішалка для одягу, полиця для головних уборів, полиця-лава та полиця для взуття.
Ціни нижче вказані на передпокій у чорному, або білому кольорі .
HS 3-60 (довжина-60 см, висота вішалки загальна -192 см, висота обувниці - 49 см, відстань між полицями взутниці - 19 см, глибина-32 см) -3890 грн.
HS 3-80 (довжина-80 см, висота вішалки загальна -192 см, висота обувниці - 49 см, відстань між полицями взутниці - 19 см, глибина-32 см) -4320 грн.
HS 3-100 ( довжина-100 см, висота вішалки загальна -192 см, висота обувниці - 49 см, відстань між полицями взуття - 19 см, глибина-32 см) - 4770 грн.
HS 4-60 (довжина-60 см, висота вішалки загальна -192 см, висота взутниці - 68 см, відстань між полицями взутниці - 19 см, глибина-32 см) - 4180 грн.
HS 4-80 (довжина-80 см, висота вішалки загальна -192 см, висота обувниці - 68 см, відстань між полицями обувниці - 19 см, глибина-32 см) -4620 грн.
HS 4-100 ( довжина-100 см, висота вішалки загальна -192 см, висота обувниці - 68 см, відстань між полицями обувниці - 19 см, глибина-32 см) - 5170 грн.
Виробництво - Київ,VTS-МЕТАКАМ
Досвід роботи 19 років.
Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метакам |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1000 мм |
| Склад комплекту | |
| Вішалка для одягу | Так |
| Відділення для головних уборів | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | метал |
| Габаритні розміри передпокою | |
| Довжина | 1000 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Висота | 1920 мм |
- Ціна: від 5 170 ₴
